Spor

Başkan Yüce Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yağlı Güreş Kulübü’nü ziyaret etti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yağlı Güreş Kulübü’nü ziyaret ederek, çalışmaları yerinde takip etti. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Karapürçek ilçesinde 2022 yağlı güreş sezonuna..

Başkan Yüce Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yağlı Güreş Kulübü’nü ziyaret etti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yağlı Güreş Kulübü’nü ziyaret ederek, çalışmaları yerinde takip etti.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Karapürçek ilçesinde 2022 yağlı güreş sezonuna ve Tarihi Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri hazırlıklarına devam eden, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yağlı Güreş Kulübü’nü ziyaret ederek, çalışmaları yerinde takip etti.

Başkan Yüce, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yağlı Güreş Kulübü Antrenörlerinden Mustafa Çelik ve Savaş Tan’dan pehlivanların son durumları ile alakalı bilgiler aldı. Karapürçek’teki tesislerde pehlivanlar da hazır bulundu. Pehlivanlarla sohbet eden Başkan Yüce, tesisleri gezdi ve her zaman “Ata sporumuz güreş için ne gerekiyorsa her zaman yapacağız.” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yağlı Güreş Kulübü Antrenörlerinden Mustafa Çelik ise, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem Yüce’nin yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “2022 yılı yağlı güreş sezonu açıldı. Güreşler yavaş yavaş başladı. Hedefimiz elbette ki, Tarihi Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce bizden güzel şeyler bekliyor. Üzerimizdeki sorumluluğumuzun farkındayız. Allah’ın izniyle bu yıl herkes Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yağlı Güreş Kulübü’nü konuşacak. Kıymetli başkanımızı mahcup etmeyeceğiz inşallah. Bundan en ufak bir şüphesi olmasın.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL