Güncel

“Başkan Yardımcısı Ağun, Gelişigüzel Atılan Çöpler İçin Uyarıda Bulundu”

Karasu Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüdaver Ağun, çöp konteynerlerinin içine atmak yerine çevresine atılan çöpler için vatandaşlara uyarıda bulundu. Vatandaşların daha duyarlı olması gerektiğini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Ağun; “Konteynerin..

“Başkan Yardımcısı Ağun, Gelişigüzel Atılan Çöpler İçin Uyarıda Bulundu”

Karasu Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüdaver Ağun, çöp konteynerlerinin içine atmak yerine çevresine atılan çöpler için vatandaşlara uyarıda bulundu.

Vatandaşların daha duyarlı olması gerektiğini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Ağun; “Konteynerin dışına çöp bırakmanın çevre temizliğine ve toplum sağlığına hiçbir faydası yok, aksine zararı daha çok. Evlerimizi nasıl ki temiz tutuyorsak sokaklarımızı da temiz tutmak zorundayız. Özellikle Pandemi döneminde temizlik konusuna daha çok dikkat etmeliyiz. Çevresine çöp bırakılan konteynerlere bakıyoruz, içlerinin boş olduğunu görüyoruz. Çocuklarımıza, yani geleceğimize iyi örnek olmamız gerekiyor” dedi.

“Cezai İşlem Uygulandı”

Açıklamalarına devam eden Ağun; “Geçtiğimiz günlerde bazı caddelerimizde çöplerin gelişigüzel yerlere atılması sonucu kötü bir görüntüyle karşı karşıya kaldık. Yapılan araştırmalar sonucu bu çöpleri atan vatandaşlarımızı tespit ederek cezai işlem uyguladık. Temizlik konusu Belediyemizin konusudur. Tabi ki biz temizleyeceğiz ve temizlemekten asla imtina etmeyeceğiz ama çevre temizliği konusunda da hemşehrilerimizden daha duyarlı olmalarını bekliyoruz” dedi.

Karasu Belediyesi Basın Şefliği

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL