Güncel

“Başkan Sarı’dan sahildeki kahramanlara ziyaret”

Sakarya sahillerinde her yıl sayısız boğulma vakasına müdahale eden ve çok sayıda boğulmayı da engelleyen cankurtaran ekipleri göreve başladı. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı..

“Başkan Sarı’dan sahildeki kahramanlara ziyaret”

Sakarya sahillerinde her yıl sayısız boğulma vakasına müdahale eden ve çok sayıda boğulmayı da engelleyen cankurtaran ekipleri göreve başladı. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı koordinesinde Karasu sahilinde göreve başlayan cankurtaran ekiplerini ziyaret ederek sorunsuz bir dönem yaşamaları temennisinde bulunarak görevlerinde başarılar diledi.

Karasu başta olmak üzere Kocaali ve Kaynarca sahillerinde yaz sezonu boyunca görev alacak olan cankurtaran ekipleri, 1 Haziran itibariyle görevlerine başladı. Yaklaşık 9 kilometrelik sahil bandı boyunca görev yapacak olan cankurtaran ekiplerine başarı dileğinde bulunan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Bugün sahilimizdeki kahramanlarımız olan cankurtaran ekiplerimizi ziyaret ederek sorunsuz bir yaz dönemi geçirmeleri temennisinde bulunduk. Cankurtaran ekiplerinin özverili çalışmalarıyla, önceki yıllara göre boğulma vakalarında gözle görülür biz azalış olduğunun farkındayız. Karadeniz’in hırçınlığını belirterek tatilci misafirlerimize ve Karasulu hemşehrilerimize denize girerken daha dikkatli olmalarını rica ediyorum. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’ye ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Ayhan Orhan Arancı’ya ilçemizdeki çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, tüm cankurtaran ekiplerimize sorunsuz ve sıkıntısız çalışmalar diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL