Güncel

Başkan Sarı’dan Akçakoca’ya ziyaret

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Akçakoca AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ve Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’a ziyarette bulundu. İlk olarak Akçakoca AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’nu..

Başkan Sarı’dan Akçakoca’ya ziyaret

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Akçakoca AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ve Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’a ziyarette bulundu.

İlk olarak Akçakoca AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’nu ziyaret eden Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Sarıoğlu’na çalışmalarında başarılar dileyerek hediyelerini sundu. Akçakoca AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’na düzenlediği ziyaretin ardından, Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’ı ziyaret eden Başkan Sarı, Yanmaz ile bir süre sohbet ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Belediye Başkanı İshak Sarı; “Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz ve AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’nu ziyaret ederek, ilçe genelinde yapılan çalışmalarla ilgili kendilerinden bilgiler aldık. Karasu ve Akçakoca ilçeleri olarak ortaklaşa yapılabilecek olan projeler hakkında bir durum değerlendirmesi yaptık. Ben, misafirperverliğinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi. Başkan Mehmet Okan Yanmaz, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’ya nazik ziyaretleri için duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tüm Karasu’ya selamlarını ve sevgilerini iletti. Gerçekleştirilen ziyaretin son bölümünde Belediye Başkanları birbirlerine hediyeler sundu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL