Genel

“Başkan Sarı, Meclis Üyelerine Fidan Hediye Etti”

Karasu Belediyesi Ağustos Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı Başkanlığında, Karasu Sosyal Gelişim Merkezi (SGM) konferans salonunda gerçekleştirildi. Belediye Başkanı İshak Sarı Meclis toplantısı sonunda tüm Meclis..

“Başkan Sarı, Meclis Üyelerine Fidan Hediye Etti”

Karasu Belediyesi Ağustos Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı Başkanlığında, Karasu Sosyal Gelişim Merkezi (SGM) konferans salonunda gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı İshak Sarı Meclis toplantısı sonunda tüm Meclis Üyelerine, meclisi takip eden konuklara ve Yerel Basına farkındalık oluşturmak amacıyla fidan hediye etti.

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Ağustos ayı olağan meclis toplantısının açılış konuşmasında; “Manavgat başta olmak üzere, Ülkemizin çeşitli bölgelerinde meydana gelen ve bu bölgelerin bazılarında devam eden orman yangınlarının bir an önce kontrol altına alınmasını temenni ediyorum. Devletin, ya da ülkenin uğradığı herhangi bir şeyde asıl olan bir olmaktır ve birlikte hareket etmektir. Gün eleştiri günü değildir. Gün çözüm bulma ve çözüm üretme günüdür. Bu düşüncelerle, ufakta olsa bir farkındalık oluşturmak amacıyla bugün Meclis Üyelerimize, Meclis Toplantımızı takip eden misafirlerimize ve Yerel Basınımıza birer fidan hediye ediyoruz. Allah’ım Ülkemizi, bu ve buna benzer afetlerden korusun” ifadelerine yer verdi.

Karasu Belediyesi Ağustos ayı Meclis Toplantısı, İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne ait bir gündem ve ardından bir önerge maddesinin karara bağlanmasıyla tamamlandı.

Belediye Başkanı İshak Sarı, alınan kararların Karasu’ya hayırlı olmasını temenni ederek, Ağustos ayı olağan meclis toplantısının kapanışını yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL