Ekonomi

Başkan Sarı; “Hep birlikte güzel projelere imza attık”

Sakarya Ticaret Borsası (STB) Meclisi 2018-2022 seçim döneminin son toplantısında biraraya geldi. Meclis Başkanı Avni Uçar ve Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı tarafından 4.5 yıldır görevde bulunan Meclis Üyelerine hizmetleri..

Başkan Sarı; “Hep birlikte güzel projelere imza attık”

Sakarya Ticaret Borsası (STB) Meclisi 2018-2022 seçim döneminin son toplantısında biraraya geldi. Meclis Başkanı Avni Uçar ve Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı tarafından 4.5 yıldır görevde bulunan Meclis Üyelerine hizmetleri için teşekkür plaketi takdim edildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Avni Uçar 4,5 yıllık görev sürelerindeki çalışmalarından dolayı tüm meclis üyelerine teşekkür etti. Avni Uçar;” 2018 yılında hizmet amacıyla çıktığımız bu yolda acısıyla tatlısıyla bir dönemi daha geride bıraktık. Üyelerimize ve ortak paydamız Sakarya ‘ya hak ettikleri hizmeti vermeye çalıştık. Bize verilen sorumluluğun bilinciyle hareket ettik. Tüm kararları oybirliği ile aldık. Pandemi gibi zorlu bir sürecin birlikte üstesinden gelmeye çalıştık. Birlikte yola çıktığımız arkadaşlarımızdan kaybettiklerimiz oldu. Mekânları cennet olsun. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Haklarınızı helal edin.” dedi.

Meclis Başkanı Avni Uçar ‘ın ardından söz alan Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı kazanımlarla dolu dört yılı geride bıraktıklarını belirterek “Borsamıza katma değer oluşturmak için işlerinizden vakit ayırıp mesai harcadınız. Her bir üyemize emeği için ayrı ayrı teşekkür ederim. Çok emek harcadık. Hep birlikte güzel projelere imza attık. Bünyemizde bulunan bütün meslek gruplarının sorunları için gidebildiğimiz her kapıyı çaldık. Söylemden ziyade eylem yapmayı tercih ettik. Geriye dönüp baktığımızda dört yıl borsa için kazanımlar yılı oldu. Hepinize desteğiniz destek için bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Toplantı meclis üyelerinin dilek ve temennilerinin ardından teşekkür plaket sunumu ve toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile son budu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL