İlçeler

Başkan Özen’in, Mevlid Kandili mesajı

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Özcan Özen, mesajında Peygamberimiz Hz. Muhammed’in dünyaya teşriflerinin, yıl dönümünde bir Mevlid Kandili’ni daha idrak etmenin sevincini, huzur..

Başkan Özen’in, Mevlid Kandili mesajı

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Özcan Özen, mesajında Peygamberimiz Hz. Muhammed’in dünyaya teşriflerinin, yıl dönümünde bir Mevlid Kandili’ni daha idrak etmenin sevincini, huzur ve mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Özcan Özen, mesajında, “Bugün önemli ve mühim bir gün. Birçok manevi duygunun bir arada yaşandığı özel günlerden bir tanesi. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) kainata teşrif ettiği bu eşsiz gecenin Sapanca’mıza, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum. Sevgi ve imanı toplumsal barışın temel taşı yapan Peygamber Efendimiz, insanı insan yapan bütün güzelliklerin, ahlâkî erdemlerin odaklandığı bir şahsiyettir. O’nun hayatında bireysel ve toplumsal hayatımızı aydınlatacak güçlü bir ışık, güzel bir örnek vardır. Herkesin rahmet ve mağfiret umarak kendince yapacağı ibadet ve yalvarışlar, inşallah hayırlı gelişmelere vesile olur. Bu gecede insanlığın kurtuluşu ve ülkemizin selameti için dua edelim. Bu vesileyle, bütün İslam âleminin ve Sapancalı hemşerilerimin Mevlid Kandili’ni tebrik ediyor, bu mübarek gecenin Peygamber Efendimizin dünyaya ilk gelişi gibi hayırlar getirmesini, bu anlamlı gecenin birliğimize vesile olmasını rabbimden niyaz ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL