Güncel

Başkan Özen’den Kurban Bayramı mesajı

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, yayınladığı Kurban Bayramı mesajında birlik, beraberlik ve paylaşanın önemine değindi. Umudumuzu her şartta korumalıyız Başkan Özen, “Mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmış bulunuyoruz. Tüm ülkemizde ve güzel..

Başkan Özen’den Kurban Bayramı mesajı

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, yayınladığı Kurban Bayramı mesajında birlik, beraberlik ve paylaşanın önemine değindi.

Umudumuzu her şartta korumalıyız

Başkan Özen, “Mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmış bulunuyoruz. Tüm ülkemizde ve güzel İlçemiz Sapanca’mızda Kurban Bayramını milletçe huzur, güven ve mutluluk içinde geçirmemiz dileğiyle hepinizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum.  Bayramlar, toplumumuzu dostluk ve kardeşlik duygularıyla buluşturan, sevginin, saygının, hoşgörünün pekiştiği özel günlerdir. İyiliklerin, güzelliklerin yoğun olarak yaşandığı, mutlulukların paylaşıldığı bu bayramda, birlik ve dayanışmamızı daha da güçlendirmeli, aydınlık yarınlara olan umudumuzu her şartta korumalıyız. Kurban Bayramı; cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğu, dargınlık ve kırgınlıkların unutulup milletin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlendiği ve gönül birliği oluşturduğu dini bayramlarımızdandır. Bayram günleri, sevme sevindirme günleridir. Bu sevinci ailemizle, dostlarımızla, komşularımızla, kapısının çalınmasını bekleyen kimsesiz vatandaşlarımızla, huzurevindeki yaşlılarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamanın birlik ve beraberlik duygularımızı artıracağına inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle bütün vatandaşlarımızın ve Sapancalı hemşerilerimin Kurban Bayramını tebrik ediyor, bayramın tüm insanlığın barışa, huzura ve sağlığa vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bayramın 2. Günü saat:12.00 da Şehit Albay Güner Ekici Parkındaki bayramlaşma programımıza tüm halkımız davetlidir” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL