Güncel

Başkan Özen’den, Kaymakam Canpolat’a hayırlı olsun ziyareti

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, yeni göreve başlayan Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Kaymakam Canpolat’a “Hoş geldin” diyerek yeni görev yerinin hayırlı olması dileğinde..

Başkan Özen’den, Kaymakam Canpolat’a hayırlı olsun ziyareti

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, yeni göreve başlayan Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Kaymakam Canpolat’a “Hoş geldin” diyerek yeni görev yerinin hayırlı olması dileğinde bulundu. Başkan Özen, “Kaymakamımıza yeni görevinde başarılar diliyorum. İlçemizin tüm kurumlarında çok güzel bir uyum var. Sapanca’mıza en iyi hizmeti verebilmek için uyum ve iş birliği içerisinde bir ve beraber şekilde çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Kaymakam Canpolat, ilçenin ekonomisi, turizm potansiyeli ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Kaymakam Canpolat “Bu güzel ilçemize hizmet etmenin heyecanını yaşıyorum. Sapanca Belediyemizin ilçemiz için güzel projeleri hayata geçirdiğini gördüm. İnşallah bizler de iş birliğiyle Sapanca’da vatandaşımızın memnuniyetini artıracak hizmetleri yapmanın gayretinde olarak üzerimize düşeni yapacağız” dedi ve ziyaret nedeniyle Başkan Özen’e teşekkür etti. 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL