Güncel

Başkan Özen’den Başkan Yıldız’a ziyaret

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, yeni kurulan Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Başkan Özen, belediye ile vatandaşlar arasında köprü vazifesi gören muhtarların önemine değindi. Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, “Muhtarlarımızla her..

Başkan Özen’den Başkan Yıldız’a ziyaret

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, yeni kurulan Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Başkan Özen, belediye ile vatandaşlar arasında köprü vazifesi gören muhtarların önemine değindi.

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, “Muhtarlarımızla her zaman çözüm odaklı çalışmaktayız. Gerek üstyapı gerek altyapı projelerimizde, gerekse mahallelerimizin ihtiyaçları noktasında muhtarlarımızla her zaman irtibat halindeyiz. Muhtarlara verdiğimiz önemin göstergesi olarak göreve geldiğimiz ilk günlerde Muhtarlık Hizmet Ofisimizi hizmete sunduk. Böylece muhtarlarımızla daha koordineli çalışma imkânı sağlamış olduk” dedi.

Derneğin ilçemize hayırlara vesile olmasını diliyorum
Sapanca Belediye Başkanı Özcan ÖzenSapanca Muhtarlar Derneği Başkanı, aynı zamanda Cami Cedit Mahallemizin Muhtarı Barış Yıldız kardeşimi yeni görevi vesilesi ile öncelikle tebrik ediyorum. Derneğin ilçemize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Muhtarlarımızla daha önce hayata geçirmiş olduğumuz projelerimizi inşallah ilerleyen zamanlarda arttırarak devam edeceğiz” dedi.

Bizlerin talepleri halkın talepleridir
Sapanca Muhtarlar Derneği Başkanı Barış Yıldız, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’in gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi. Yıldız, “Hayata geçirilecek projeleri öncelikle mahalle muhtarları ile paylaşan fikir alışverişinde bulunana, kapsını her daim muhtarlarına açık tutan Başkanımıza öncelikle teşekkür ediyorum. Bizlerin talepleri halkın talepleridir. Bizler Muhtarlık görevini üstlenmek istediğimizde yerel yönetimle, halkın arasında köprü vazifesi göreceğimizi bilerek bu göreve geldik. Şükürler olsun ki mahalle sakinlerimizin taleplerini yerine getiren muhtar arkadaşlarımız ve muhtarlara değer veren Belediye Başkanımız var. İnşallah Sapanca Muhtarlar Derneği olarak ortak başarılarımız katlanarak artacak” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL