Güncel

Başkan ÖZEN’den 23 Nisan mesajı

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 101’inci yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Özen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve..

Başkan ÖZEN’den 23 Nisan mesajı

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 101’inci yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Özen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın dünya çocuklarının katılımıyla kutlanan, barış ve kardeşlik gibi değerleri içinde barındıran farklı kültürlerin aynı noktada buluşmasını sağlayan çocuk bayramı olduğunu belirtti.

İnanıyorum ki, bugünün çocukları, bizlerden daha büyük projelere imza atacak
Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen mesajında, “Milletimiz kendi geleceğine kendisinin yön vereceğini, 23 Nisan 1920 itibariyle göstermiş ve dünyaya duyurmuştur. Sahip olduğumuz şanlı tarihimizi bilerek, çok zor şartlarda kazanılmış bir zaferin sonucu olan Cumhuriyetimizi, birlik ve beraberliğimizi koruyarak, toplumsal barışı sürekli kılarak aydınlık yarınlara emin adımlarla ilerleyeceğiz. Devletimizin tüm çabaları, çocuklarımıza gurur duyacakları bir Türkiye oluşturmak içindir. İnanıyorum ki, bugünün çocukları da, ileride bizlerden daha büyük projelere imza atacak ve dünya barışına önemli katkılar sağlayacaklardır” dedi.

Çocuklar; sevginin, masumiyetin, umudun, kardeşliğin ve barışın temsilcileri
Başkan Özen, “Tüm dünyada ilk ve tek çocuk bayramı olan 23 Nisan’da, Ulusal Egemenliğimizi bizlere sağlayan Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşları ile bağımsızlık yolunda canını feda eden şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha şükran ve saygıyla anıyoruz. Bu vesile ile sevginin, masumiyetin, umudun, kardeşliğin ve barışın, temsilcileri olarak, dünyaya en anlamlı gözlerle bakan, bizlere geleceğe dair umutlar veren tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor ve hepsini sevgiyle kucaklıyor gözlerinden öpüyorum” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL