Ekonomi

Başkan Özen, Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

Belirli zamanlarda Sapanca ilçesindeki esnaf ve iş adamalarına ziyarette bulunan Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, ilçe esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Halkımız’ın ve Esnafımız’ın Her Zaman Yanındayız Yapılan ziyaretlerin amacı’nın esnafla..

Başkan Özen, Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

Belirli zamanlarda Sapanca ilçesindeki esnaf ve iş adamalarına ziyarette bulunan Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, ilçe esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Halkımız’ın ve Esnafımız’ın Her Zaman Yanındayız

Yapılan ziyaretlerin amacı’nın esnafla ve halkla istişare etmek olduğunu söyleyen Başkan Özen,  “Sorunları yerinde görmek, ortak bir akılla sorunları çözmek, Belediye’nin çalışmalarını halka anlatmak, esnafımızla bir araya gelerek yapılan ve yapılması gereken hizmetleri değerlendirme fırsatı buluyoruz. Özellikle esnafımızla yaptığımız görüşmelerde, onların arzu ettiği şekilde hizmetleri yapmak bizler için daha verimli oluyor. Kapımız her zaman halkımız’a açıktır. Bizlere gelemeyenlere, bizler ulaşarak sorun ve taleplerini dinliyoruz. Özellikle pandemi dönemin’den bu yana esnafımızı daha sık ziyaret ederek yalnız olmadıklarını hissettirmeye çalışıyoruz. Sapanca Belediyesi, olarak halkımızın ve esnafımız’ın her zaman yanında yer aldık almaya da devam edeceğiz” dedi ve sözlerine şöyle devam etti.

Ziyaretlerimiz Olumlu Geçiyor

Başkan Özen “Esnafımızla işleri hakkında konuşuyoruz. Onların bizlerden beklentilerini dinliyoruz. Ziyaretlerimiz olumlu geçiyor. Biz de kendimizi anlatma fırsatı buluyoruz. Bizi ilgilendiren konularda bir ihtiyaçları varsa gerekli desteği sağlıyoruz. Bu bağlamda, Belediye olarak üzerimize düşen her konuda esnafımızın yanında olmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

Esnaf ziyaretlerinin devam edeceğini de belirten Başkan Özen, esnaf ve vatandaşların ilçe hakkındaki düşüncelerini çok önemsediklerini ve onların uyarılarını dikkate aldıklarını kaydetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL