Eğitim İlçeler

Başkan Özen; “Bilim Şenliği ve benzeri, projeleri destekleyeceğiz”

Sapanca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nuri Dede, Sapanca İlkokulu Müdürü Orhan Öz ve okul öğretmenleri TÜBİTAK 4007 Sapanca Bilim Şenliği’ne yapmış oldukları desteklerden dolayı Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’..

Başkan Özen; “Bilim Şenliği ve benzeri, projeleri destekleyeceğiz”

Sapanca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nuri Dede, Sapanca İlkokulu Müdürü Orhan Öz ve okul öğretmenleri TÜBİTAK 4007 Sapanca Bilim Şenliği’ne yapmış oldukları desteklerden dolayı Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’ e teşekkür ziyaretinde bulundular.

Çocuklarımızın parlak zekâları ve yetenekleriyle gurur duyuyoruz

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen; “Projede büyük emeği olan Sapanca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nuri Dede, Sapanca İlkokulu Müdürü Orhan Öz ve çok değerli öğretmenlerimizin teşekkür ziyaretleri bizleri mutlu etti. Eğitimin ve çocuklarımızın olduğu projelerde her zaman bizde varız. İnşallah tüketen toplum değil üreten toplum olmaya devam edeceğiz. Çocuklarımızı ve gençlerimizi okullarında ziyaret ettiğimizde onların parlak zekâları ve yetenekleriyle gurur duyuyoruz. Onlara doğru eğitim vermek ve yönlendirmek de hep beraber bizlerin görevidir. Bu açıdan Bilim Şenliği’ni son derece önemli buluyorum. Bu tür projelere her zaman açığız ve desteklemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Hep birlikte daha güzel başarılara imza atacağız

Sapanca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nuri Dede; “Değerli başkanımıza bizleri kabul ettiği ve Sapanca da eğitimine vermiş oldukları destek için bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizler ‘Sapanca Eğitim Ailesi’ olarak ülkemizin daha güzel yerlere gelmesi için çalışıyoruz. Eğitimde elde ettiğimiz başarılarda, başkanımızın destekleri bizim azim ve gayretimizi artırıyor. İnşallah hep birlikte daha güzel başarılara imza atacağız. TÜBİTAK 4007 Sapanca Bilim Şenliği’nin gerçekleşmesinde büyük gayret ve desteği aynı zamanda eğitim konulu tüm projelerimizde desteklerini esirgemeyen Sapanca Belediye Başkanımız Özcan Özen’e teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL