Yaşam

Başkan Kocaman inceleme turunda

Kocaeli Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, tam kapanma sürecinde de planlanarak devam eden üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi. Covid-19 tedbirleri kapsamında ülke genelinde uygulanmaya başlanan tam kapanma süreci Kartepe Belediyesi..

Başkan Kocaman inceleme turunda

Kocaeli Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, tam kapanma sürecinde de planlanarak devam eden üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Covid-19 tedbirleri kapsamında ülke genelinde uygulanmaya başlanan tam kapanma süreci Kartepe Belediyesi tarafından fırsata çevrildi. İncelemelerini sürdüren Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, çalışmaların kısa zamanda tamamlanacağını açıkladı.

SOKAKLARDA MUTLU SON

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Ataevler Mahallesi Bahar, Aybahçe, Seçil sokaklarda ve Dumlupınar Mahallesi Acar ile Arnavut Sokak’ta devam eden çalışmaları Başkan Kocaman yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Başkan Kocaman’a Ataevler Mahalle Muhtarı Neslihan Serim ve Dumlupınar Mahalle Muhtarı İbrahim Kır eşlik etti.

 

KARTEPE’DE DURMAK YOK

Kartepe Belediyesi ekipleri tarafından Ataevler Mahallesi’nde parke, Dumlupınar Mahallesi’nde beton, kaldırım çalışmaları da tarafından yapıldı. Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından sokak hayvanlarının mama ve su ihtiyacını karşılamak için ünitelerin montajı ilçe genelinde devam ediyor. Başkan Kocaman, montajı yapılan mama ve su kaplarını incelerken, yetkililerden bilgi aldı.

“YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa KocamanKartepe’mizde hayatın her alanında hizmetlerimiz aralıksız devam ediyor. Hemşerilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda yatırımlarımız şekil almaktadır. Yatırımlarımız devam ederken bizimle birlikte hayatlarını sürdüren sokak hayvanlarını da unutmuyoruz. İlçemizin önemli noktalarına mama ve su kaplarından oluşan ünitelerin sayısı artmaya devam ediyor. Sokaklarımızda var olan asfalt ve parke ihtiyacımızı hava koşulları elverişli hale gelir gelmez tamamladık” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL