Siyaset

Başkan Kılıçaslan’dan 18 Mart mesajı…

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 106.yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Bağlılık, vatan aşkı ve büyük millet Başkan Kılıçaslan mesajında:”Türk Milletinin..

Başkan Kılıçaslan’dan 18 Mart mesajı…
İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 106.yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Bağlılık, vatan aşkı ve büyük millet
Başkan Kılıçaslan mesajında:”Türk Milletinin vatanın bütünlüğü, milletin egemenlik ve bağımsızlığı söz konusu olduğunda, neleri başarabileceğinin en güzel kanıtı, Çanakkale Zaferi’dir. 106 yıl önce bugün, “Çanakkale Geçilmez” dedirten kahramanlarımız, milletimizin gücünü tüm dünyaya duyurmuş, vatana sahip çıkma ve özgür yaşama kararlılığımız güçlü biçimde ortaya konulmuştur. Tarihimizin en şerefli sayfalarını oluşturan ve binlerce şehidimizin kanıyla yazılan bu kahramanlık destanının altında milletine bağlılık, vatan aşkı ve büyük millet olmanın şuuru yatmaktadır” dedi.
Saygı ve şükranla

Kılıçaslan: “Bu anlamlı günde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, vatanı canından aziz bilen tüm şehitlerimiz, ebediyete intikal eden gazilerimiz ile fedakâr milletimizin nice adsız kahramanlarını minnet, saygı ve şükranla anarken, hayatta olan kahraman gazilerimize, şehitlerimizin ve gazilerimizin kıymetli aile bireylerine şükranlarımı sunuyorum” diye belirtti

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL