Siyaset

Başkan Kılıçaslan Boğazköy, Kışlaçay ve Doğançay köylerini ziyaret etti

İYİ Parti Sakarya il Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Boğazköy, Kışlaçay ve Doğançay köylerini ziyaret ederek, ihtiyaç duyulan hizmetleri yerinde tespit etti. Halkı dinledi İYİ Parti Sakarya il Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İl..

Başkan Kılıçaslan Boğazköy, Kışlaçay ve Doğançay köylerini ziyaret etti

İYİ Parti Sakarya il Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Boğazköy, Kışlaçay ve Doğançay köylerini ziyaret ederek, ihtiyaç duyulan hizmetleri yerinde tespit etti.

Halkı dinledi
İYİ Parti Sakarya il Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İl ve İlçe yönetimi ile birlikte, Arifiye Boğazköy Muhtarı Ayhan Ömer Odabaş’ı ve Cuma namazı sonrası Kışlaçay Muhtarı Cemal Aydemir’i ziyaret etti. İlk olarak Arifiye Boğazköy Muhtarı Ayhan Ömer Odabaş’ı ziyaret eden İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Mahalle sakinleri ve esnaflarla da görüştü. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Odabaş: “Başkanımıza teşekkür ederiz. Ziyaretleri bizleri sevindirmiştir” diye belirtti. Başkan Kılıçaslan daha sonra Arifiye Boğazköyü gezerek halkın sorunlarını dinledi.

Teşekkür etti
Ziyaretlerine Kışlaçay köyü ile devam eden Kılıçaslan: “Kışlaçay Muhtarımız Cemal Aydemir’i ziyaret ettik. Misafirperverlikleri için teşekkür ederiz” dedi. İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Kışlaçay ziyareti sonrası Geyve Doğançay Muhtarı Murat Çınar ve Baba dostları Bülent Arın’ı ziyaret etti. Kılıçaslan, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü nedeni ile de gerekli önlemlerini alarak İl ve İlçe yöneticileri ile birlikte Doğançay Özel Uygulama Merkezi’ne uğrayarak, eğitim gören çocuklarla bahçeden selamlaştı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL