Güncel

Başkan Kılıçarslan’dan 23 Nisan mesajı 

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 102. Yıldönümünü yayınladığı mesajla kutladı. ”İlk ve tek çocuk bayramı”..

Başkan Kılıçarslan’dan 23 Nisan mesajı 

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 102. Yıldönümünü yayınladığı mesajla kutladı.

”İlk ve tek çocuk bayramı”

Başkan Kılıçaslan mesajında “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, bir kez daha büyük bir sevinç ve gururla kutluyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ulusal egemenliğin simgesi Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılış gününün çocuklar için bayram olmasını isterken çok önemli mesajlar vermiştir. 23 Nisan, Türk Milleti’nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm dünya çocuklarının kardeşçe, barış içinde yaşanabilecek bir dünyanın tohumlarının atıldığı ilk ve tek çocuk bayramıdır” dedi.

102. Yıl dönümü kutlu olsun  

Kılıçaslan: ”Ülkemizi emanet edeceğimiz sevgili çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 102. Yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanımız için canını, kanını feda eden tüm aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla yâd ediyorum” diye belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL