SonDakika

Başkan Kefli’den Kaynarca esnafına büyük destek

Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli; Covid-19 tedbirleri kapsamında uygulanan Sokağa Çıkma kısıtlaması ve yasaklar kapsamında ilçede bulunan esnaflara büyük kolaylık ve destekte bulundu. KEFLİ: “Her zaman esnafımızın yanındayız” Covid-19 tedbirleri..

Başkan Kefli’den Kaynarca esnafına büyük destek

Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli; Covid-19 tedbirleri kapsamında uygulanan Sokağa Çıkma kısıtlaması ve yasaklar kapsamında ilçede bulunan esnaflara büyük kolaylık ve destekte bulundu.

KEFLİ: “Her zaman esnafımızın yanındayız”

Covid-19 tedbirleri kapsamında kendisini ziyaret eden Kaynarca Esnaf Odası Başkanı Kadir Yazgan ile görüşen Kaynarca’nın çalışkan ve başarılı Belediye Başkanı Murat Kefli; İlçe esnaflarının genel durumu hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Tedbirler kapsamında kapalı olan Kaynarca Belediyesi’nin kiracı esnaflarına kapalı kaldıkları sürelerde kira desteği, çalışmaları kısıtlanmış kiracılarımıza yarı kira desteği kararı aldıklarını belirten Başkan Kefli; “Diğer esnaflarımız içinde devletimizden gelecek desteğe göre onlara da katkıda bulunacağız. Ayrıca 2021 yılı için yapılması gereken kira artışını da yapmayacağız. Kaynarca Belediyesi olarak esnaflarımızı her konuda desteklemeye devam edeceğiz” diyerek müjde verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL