İlçeler

Başkan KEFLİ: “Hizmetlerimiz; daha güzel bir Kaynarca için”

Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli; yaptıkları ve bundan sonra yapacakları tüm hizmetlerinin Kaynarca için olduğunu vurguladı. Yaptıkları hizmetler hakkında bilgi veren Kaynarca’nın başarılı Belediye Başkanı Murat Kefli; başlıca çalışmalarını şöyle..

Başkan KEFLİ: “Hizmetlerimiz; daha güzel bir Kaynarca için”

Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli; yaptıkları ve bundan sonra yapacakları tüm hizmetlerinin Kaynarca için olduğunu vurguladı.

Yaptıkları hizmetler hakkında bilgi veren Kaynarca’nın başarılı Belediye Başkanı Murat Kefli; başlıca çalışmalarını şöyle sıraladı: “Karaçalı birlik bağlantı yolumuz sıcak asfalta kavuştu. Başta Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce olmak üzere tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Hizmetlerimizin devamı sürecektir. İlçemiz Kaynarca’mız dahada güzel olacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Çünkü çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Kaynarca’mızın mahalleleri yenileniyor. İlçemiz Karamanlar, Sarıköy, Manavlar, Kabaklar, Hayaller, Gaziler, İnanlar, Dedeler, Güven Balcılar, Küçük Kaynarca, Yeşilova Okul Yolu ve Birlik Mahallesi. Karacali Birlik arasi bağlantı yolu, Topcu Dağzı bağlantı yolumuzu da yaptık”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL