Spor

Başkan Karakullukçu Minikler Futbol Turnuvasının açılışını gerçekleştirdi

Başkan Karakullukçu Sakarya Bölgesi 14 Yaş Grubu Minikler Futbol Turnuvasının Açılışını gerçekleştirdi. Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Arifiye Spor Kompleksi’nde 12 alt yapı ve futbol okulu takımlarının katıldığı, Sakarya Bölgesi..

Başkan Karakullukçu Minikler Futbol Turnuvasının açılışını gerçekleştirdi

Başkan Karakullukçu Sakarya Bölgesi 14 Yaş Grubu Minikler Futbol Turnuvasının Açılışını gerçekleştirdi. Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Arifiye Spor Kompleksi’nde 12 alt yapı ve futbol okulu takımlarının katıldığı, Sakarya Bölgesi 14 Yaş Grubu Minikler Futbol Turnuvasının açılışını gerçekleştirdi.

Açılışa Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Yaşar Zımba, İl Gençlik ve Spor Müdür Yardımcısı Özgür Aygün, Arifiye İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Adem Aka, Serdivan İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Şükrü Özkan, Teknik Direktör Coşkun Demirbakan ve sporcu aileleri katıldı.

İlimizdeki 12 altyapı takımı ile futbol okullarının katıldığı ve 2007 yılı doğumlu oyuncuların buluştuğu turnuva, 27 Temmuz Pazartesi günü Sapanca Akademi ve Erenlerspor arasında geçen mücadele ile başladı. İki grup üzerinden oynanacak olan müsabakalar 37 gün boyunca devam edecek. Turnuvanın asıl amacı, Bu sene Türkiye Futbol Federasyonunun Milli Takım seçmelerini 2007 doğumlu oyunculardan yapması sebebiyle,  turnuvaya katılan oyuncuları Milli takım seçmelerine hazır hale getirmek ve geleceği olan gençleri Milli Takım heyecana ortak etmek.

Açılış konuşmasını yapan Başkan Karakullukçu konuşmasında; sporculardan turnuvanın barış ve kardeşlik havası içerisinde geçmesini ve kazananın dostluk olmasını isterken, Turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL