Güncel

Başkan Karaaslan: “Basın milli hassasiyetinden asla taviz vermemiştir…”

Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şube Başkanı Şahin Karaaslan; 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. Başkan Karaaslan mesajında; “Her sene 24 Temmuz’da kutladığımız Gazeteciler ve Basın Bayramı’nın..

Başkan Karaaslan: “Basın milli hassasiyetinden asla taviz vermemiştir…”

Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şube Başkanı Şahin Karaaslan; 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Karaaslan mesajında; “Her sene 24 Temmuz’da kutladığımız Gazeteciler ve Basın Bayramı’nın 113. Yılındayız. Basın çalışanlarının gece gündüz demeden topluma doğru bilgiyi aktarmak, dünyadaki tüm gelişmelerden haberdar etmek ve vatandaş ile devlet arasındaki iletişimi sağlamak noktasında ki gayretlerini takdirle karşılamak gerekiyor. Buna ek olarak basının taşıdığı anlam ve önem, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yaşandığı gece bir kez daha anlaşılmıştır. Yerli ve milli hassasiyetlerinden asla taviz vermemiş, kamu yararını sürekli gözeterek vicdanların sesi olmuştur.  Böylesine önemli bir görevi yerine getirmek için özveri ile çalışan, halkının çıkarlarını gözeten,  yerelden ulusala, tüm basın çalışanlarının ‘24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlar, sağlık, başarı ve esenlikler dilerim”dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL