İlçeler

Başkan Gündoğdu Muhtarlar Gününü kutladı

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm muhtarların ‘Muhtarlar Günü’nü kutladı. Başkan Gündoğdu mesajında; Ferizli’nin gelişimi, değişimi ve dönüşümü noktasında gösterdikleri özverili gayretlerinden..

Başkan Gündoğdu Muhtarlar Gününü kutladı

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm muhtarların ‘Muhtarlar Günü’nü kutladı.

Başkan Gündoğdu mesajında; Ferizli’nin gelişimi, değişimi ve dönüşümü noktasında gösterdikleri özverili gayretlerinden ötürü muhtarlara şükranlarını sundu. Mesajında, muhtarlık müessesesinin toplumun temel yapı taşlarından biri olduğunu vurgulayan Başkan Gündoğdu, muhtarların en ücra köşelere ulaşabilen, devletle halk arasında kılcal damarlar olduğunu ifade etti.

Muhtarlarımızın katkısı büyüktür

Ferizli’de göreve geldikleri günden bu yana muhtarlarla birliktelik ve iş birliği sergilediklerini kaydeden Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, “Muhtarlarımız, bizim hizmet etme gayretimizi artıran hem yol ve hem de mesai arkadaşlarımızdır. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da muhtarlarımızla birlikte ilçemiz için çalışmaya devam edeceğiz. Mahallelerimize yönelik olarak attığımız her adım ve ürettiğimiz her hizmette kuşkusuz muhtarlarımızın emeği ve katkısı da çok büyüktür. Bu vesileyle başta ilçemizin kıymetli muhtarları olmak üzere, tüm muhtarlarımıza en kalbi şükranlarımı sunuyor, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL