Güncel

Başkan Genç; “Hepimizin ortak amacı hizmet ortak paydamız Sakarya”

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve Yönetim Kurulu, Hasbil Tarım Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Habil Genç ve Sakarya Ticaret Borsası 3 ve 5 meslek komitesi üyeleri, Eski Yönetim Kurulu..

Başkan Genç; “Hepimizin ortak amacı hizmet ortak paydamız Sakarya”

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve Yönetim Kurulu, Hasbil Tarım Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Habil Genç ve Sakarya Ticaret Borsası 3 ve 5 meslek komitesi üyeleri, Eski Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete, Süpürgeci Esnafı Salim Öztürk, Yapı Kredi Bankası Şube Müdürü Murat Alkoç ve Mustafa Genç’in ailesi ziyaret etti.

Ziyaretlerde STB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve Bekir Uztürk’e hayırlı olsun temennisinde bulunularak yeni görevlerinde başarılar dilediler. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve Meclis Başkanı Bekir Uztürk ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm ziyaretçilere nazik ziyaretleri için teşekkür ettiler.

İş insanlarımız bizim için önemli

MÜSİAD’ın ülkemizde önemli birçok çalışmaya imza attığını belirten Başkan Genç: “Sakarya’daki tüm sanayici ve iş insanlarımız bizim için önemli. Yaptıkları yatırımlar, oluşturdukları istihdam alanları ile şehre katma değer yaratıyorlar. Bu şehir ivme kazandırıyorlar. Hepimizin ortak amacı hizmet ortak paydamız Sakarya. Tek gayemiz esnafı, sanayicisi, tüccarı, çiftçisi ile bu kenti daha ileriye taşımak.” dedi.

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu MÜSİAD ailesi olarak sadece iş dünyasıyla ilgili değil, toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren konularda sorumluluk bilinci içerisinde hareket ettiklerini belirterek “Sakarya’nın sorunlarına çözüm sağlayacak girişimlerde bulunmak asli görevlerimizdendir. Sakarya’mızın sorunlarının çözümü noktasında iş birliği içinde hareket edip çözüme kavuşturmalıyız. Bu konuda yapılacak lobicilik faaliyetlerinde MÜSİAD olarak her zaman varız.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL