Spor

Başkan Fevzi KILIÇ’tan; ASKF’ye ziyaret

ASKF Başkanı Yaşar Zımba’ya tebrik ziyaretleri devam ederken; bir ziyarette; Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve Başkan Yardımcısı Rahmi Şengül’den geldi. Başkan Fevzi Kılıç güven tazeliyerek 488 oyla tekrar seçildiği..

Başkan Fevzi KILIÇ’tan; ASKF’ye ziyaret

ASKF Başkanı Yaşar Zımba’ya tebrik ziyaretleri devam ederken; bir ziyarette; Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve Başkan Yardımcısı Rahmi Şengül’den geldi.

Başkan Fevzi Kılıç güven tazeliyerek 488 oyla tekrar seçildiği için ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve yönetimi tebrik ederek, başarı dileklerini iletti.  Ziyarette, Erenlerspor’un, Bal Ligi’nin durumunu, ASKF Genel Kurulu, Sakaryaspor dahil bir çok konuda istişarelerde bulunuldu.

Misafirleri Başkan Yaşar Zımba, Futbol il Temsilcisi Tezcan Demir, ASKF Yönetim Kurulu üyeleri AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Selçuk Kurt, Erenler Belediyesi Meclis Üyesi Ali Palas, Recep Odabaş, Adem Turan, Niyazi Aka, Necmettin Koçak, Fatih Kanbur, Uğur Kobaş, Mehmet Bilgin, Saha komiserleri Dernek Başkanı Mahmut Güzel ile karşıladı. 

ASKF Başkanı Yaşar Zımba yaptığı açıklamada; “Her zaman söylediğim gibi Fevzi Kılıç başkan, Mutlu Işıksu başkan ile birlikte bize en çok sahip çıkan ilçe belediye başkanlarının başında geliyorlar. Fevzi Kılıç başkanıma, Rahmi Şengül kardeşime ziyaretleri için teşekkür ederim. Onların ziyaretleri daha da güçlendik” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL