Güncel

Başkan Ergül ziyaretlere devam ediyor

Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül ve beraberindekiler, DP eski il başkanı Mehmet Mangıroğlu ve önceki dönem DP il yönetim kurulu üyesi diş hekimi diş İbrahim Nalbant’ı işyerlerine ziyaret..

Başkan Ergül ziyaretlere devam ediyor

Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül ve beraberindekiler, DP eski il başkanı Mehmet Mangıroğlu ve önceki dönem DP il yönetim kurulu üyesi diş hekimi diş İbrahim Nalbant’ı işyerlerine ziyaret ettiler.

Ziyaretin ilk durağını önceki dönem DP il yönetim kurulu üyesi diş hekimi diş İbrahim Nalbant’a yaptılar. Ziyarette Türkiye’nin ve Sakarya’nın sorunları ve çözümleri ile ilgili fikir alışverişinde bulundular.

Ziyaretin son durağı ise DP eski il başkanı Mehmet Mangıroğlu’ya oldu. Ziyarette konuşan DP il Başkanı İsmail Ergül, “Genel başkanımız sayın, Gültekin Uysal’ın D.P. meclise taşıdığını ve yapılacak ilk seçimlerde iktidara taşıyacağına inanıyoruz. Genç liderimiz Gültekin Uysal a olan güven ve ivme her geçen gün artmakta olduğu ve yapılan anketlerde % 5’lere yaklaştığı görülmektedir “dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL