Spor

Başkan Ekrem YÜCE: “Yaşar Zımba’nın yanındayım”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, geçen hafta gerçekleşen ASKF Olağan Genel Kongresi’ne tek aday olarak giren ve 488 oyla güven tazeleyerek tekrar başkan seçilen Yaşar Zımba’yı ziyaret etti. Amatör..

Başkan Ekrem YÜCE: “Yaşar Zımba’nın yanındayım”
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, geçen hafta gerçekleşen ASKF Olağan Genel Kongresi’ne tek aday olarak giren ve 488 oyla güven tazeleyerek tekrar başkan seçilen Yaşar Zımba’yı ziyaret etti.
Amatör spor evinde gerçekleşen ziyarette, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, tebrik ve başarı dileklerini ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve yönetim kuruluna iletti.
Başkan Ekrem Yüce, “Bundan sonraki süreçte, önceden olduğu gibi hep beraberce güzel ve başarılı çalışmaları devam ettireceğiz. Sizinle birlikteyiz” dedi.
ASKF Başkanı Yaşar Zımba; Başkanımızın yoğun çalışma programı içinde bizlere zaman ayırması, ziyaret etmesi büyük nezaket. Perşembe akşamı iftardan 45 dakika önce ziyaretimize gelebildi. Başkanımız Sayın Ekrem Yüce beyin ziyaretleri, nazik düşüncesi, tebrik ve başarı dilekleri için teşekkür ederim” dedi.
Hazır bulundular
Ziyarette; Futbol İl Temsilci Tezcan Demir, ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri; AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Selçuk Kurt, Necmettin Koçak, Uğur Kobaş, Tesisler Amiri Özcan Çelikten de hazır bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL