Spor

Başkan BÜYÜKAKIN: “Amatör spor Kocaeli’de daha da güçlenecek”

Başkan Büyükakın, “Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada daha güçlü bir şekilde amatör sporumuzun ve KASKF’nin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kocaeli Amatör Spor..

Başkan BÜYÜKAKIN: “Amatör spor Kocaeli’de daha da güçlenecek”

Başkan Büyükakın, “Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada daha güçlü bir şekilde amatör sporumuzun ve KASKF’nin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun 35. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın ve yönetimine bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Amatör spora katkıları nedeniyle KASKF yönetimine teşekkür eden Başkan Büyükakın, “Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada daha güçlü bir şekilde amatör sporumuzun ve KASKF’ın yanında olmaya devam edeceğiz. Amatör spora şu ana kadar destek veren amatör spora gönlünü vererek hizmet etmiş herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra da inşallah Kocaeli amatör sporun en güçlü kalelerinden biri olacak” dedi.

“TESİSLERİ GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYORUZ”
“Amatör sporun su sporları gibi Kocaeli’nin marka değerine değer katacak her alanıyla da yakından ilgileniyoruz” diyen Başkan Büyükakın, “Kocaeli, zaten adını amatör spor konusunda tüm Türkiye’de duyurmuş bir kenttir. Su sporları için de dünyanın konuştuğu birmerkez olmak istiyoruz. Bu alanda güzel projeler ve çalışmalarımız olacak. Şunu net bir şekilde ifade etmek isterim ki amatör spor Kocaeli’de daha da güçlenecek. Bunu da bir yandan tesislerle güçlendirmeye devam ediyoruz” diye konuştu.

“SPOR TESİSLERİNİ ŞEHRE KAZANDIRIYORUZ”
“Şehrimizin her noktasında, her ilçesinde amatör sporun ve eğitim kurumlarımızın ihtiyaç duyduğu spor tesislerini de bir yandan şehre kazandırmaya devam ediyoruz” diyen Başkan Büyükakın, “Var olan tesislerin yenilenmesi ile ilgili çalışmalarımızda diğer bir taraftan devam ediyor. Amatör spor için var gücümüzle çalışıyoruz. Her geçen gün çok daha iyi bir yere doğru gideceğiz” dedi.

“AMATÖRÜN AMİRAL GEMİSİ OLARAK GÖRÜYORUZ”
“Kağıtspor, kendi alanında Türkiye’nin bir markası haline geldi” vurgusu da yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Kağıtspor, milli takımlara verdiği sporcularla ülkemize çok önemli bir değer katıyor. Amatör sporun teşvik edilmesi anlamında da Kağıtspor’un katkısı önemlidir. Kağıtspor, diğer amatör spor kulüplerine katkı sunan lokomotiftir. Kağıtspor’u, basketbolda gösterdiği başarının yanı sıra farklı branşlardaolmak üzerehem takım hemde bireysel oyunlarda gösterdiği başarılarla amatörün amiral gemisi olarak görüyoruz” ifadelerini kullandı.

“TAHİR BAŞKANIMIZIN GÖSTERMİŞ OLDUĞU YOLDA ÇALIŞIYORUZ”
Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun 35. kuruluş yıldönümü nedeniyle Başkan Büyükakın’ın ziyareti sonrası, “Öncelikli olarak Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” diyen KASKF Başkanı Murat Aydın, “Tahir Başkanımız her zaman bize desteklerini verdi. Bir kez daha kendisine bugüne kadar vermiş olduğu desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımızdan aldığımızı güçle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Onun bize vermiş olduğu destek ve katkıların nedenli önemli olduğunu söylemek istiyorum. Onun destekleri ve onun katkılarıyla inşallah biz de Kocaeli olarak en iyi olacağız. Tahir Başkanımızın göstermiş olduğu yolda, her noktada çalışmaya devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL