Güncel

Başkan Avcı milyonluk tesisi eleştirdi; ”Utanıyorum!”

Demokrat Parti Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Avcı, Serdivan Belediyesi tarafından yaptırılan ve Temmuz 2021 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açılışını yaptığı milyonluk sosyal tesis işlevsiz halde olduğunu kaydederek “Vatandaşımızın cebinden harcanarak yapılan..

Başkan Avcı milyonluk tesisi eleştirdi; ”Utanıyorum!”

Demokrat Parti Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Avcı, Serdivan Belediyesi tarafından yaptırılan ve Temmuz 2021 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açılışını yaptığı milyonluk sosyal tesis işlevsiz halde olduğunu kaydederek “Vatandaşımızın cebinden harcanarak yapılan eser kaderine terk edilmiş durumda. Utanıyorum” dedi.

Avcı, “Serdivan ilçesine yaklaşık 33 dönüm üzerinde milyonlarca harcanarak inşa edilen AKP’li Serdivan Belediyesi’nin ‘Vizyon’ proje olarak adlandırdığı Şelale Park’ın geçen yıl açılmasına rağmen havuzlarda suyun durmadığı ve gezinti yollarında ise bakımsızlıktan ot bağlandığını görüyoruz. 2017 yılında ihalesi yapılan Şelale Park yaklaşık olarak 10.4 milyon lirayla işleme başlanmış fakat zaman ilerledikçe harcanan para daha da katlanmış. Harcanan para ne yazık ki vizyon proje dedikleri sosyal tesis atıl durumda. Bu paralar Serdivanlı hemşerilerimizin cebinden çıkmıştır. Vatandaşlarımız şehre hiçbir fayda getirmeyecek yapılara değil, altyapıya ve yollarını rahatça kullanabileceği sokaklar istemekte. Atılda bulunan bu eseri böyle görmekten utanıyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL