Güncel

Başkan Alemdar Polis Haftasını Kutladı

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak tüm emniyet çalışanlarının Polis Haftasını kutladı. Başkan Alemdar mesajında, “Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. yıl dönümü..

Başkan Alemdar Polis Haftasını Kutladı

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak tüm emniyet çalışanlarının Polis Haftasını kutladı.

Başkan Alemdar mesajında, “Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. yıl dönümü münasebetiyle ülkemizin dört bir tarafında özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan emniyet güçlerimizin ve ailelerinin Polis Haftalarını kutluyorum. Ülkemiz ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak; huzur ve asayişi temin etmek gibi önemli görevleri bulunan ve bu görevleri başarıyla yerine getiren tüm polislerimize müteşekkiriz. Tüm Emniyet mensuplarının üstlendikleri bu kutsal görevi, ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve milletimizin geleceği için en başarılı ve en verimli bir şekilde yerine getirmeye devam edeceklerine inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerimle Polis Haftasını kutlarken görev yapan emniyet güçlerimize kolaylıklar ve görev esnasında şehit olan güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL