İlçeler

Başkan Alemdar; Muhtarlarımız ile çalışmaya devam edeceğiz

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen iftar programında 24 mahalle muhtarı ile bir araya geldi. Programda Büyük Birlik Partisi Serdivan İlçe Başkanı Halil Buğaçayır, Milliyetçi Hareket Partisi..

Başkan Alemdar; Muhtarlarımız ile çalışmaya devam edeceğiz

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen iftar programında 24 mahalle muhtarı ile bir araya geldi.

Programda Büyük Birlik Partisi Serdivan İlçe Başkanı Halil Buğaçayır, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken de yer aldı.

İftar programında konuşan Başkan Alemdar; “Muhtarlarımızın demokrasi için en önemli bileşenlerinden olduğunu düşünüyoruz. Bu bakımdan da muhtarlarımız ile çalışmaya devam edeceğiz. Her mahalleye herkese eşit hizmet ettik; siyaseti değil, kardeşliği ve çalışkanlığı esas aldık. İlk günden beri sağladığımız bu birlik ve beraberliğimizin her zaman devam etmesini dilerim. Allah tutulan tüm oruçlarımızı ve dualarımızı kabul eylesin. Hayırlı Ramazanlar” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL