Yaşam

Başarılı Başkan, Baytar Steakhouse’da lezzetle buluştu

Sakarya’nın ilk Steakhouse olma gururunu taşıyan ve hem Showlarıyla hem de birbirinden lezzetli menüsüyle siyaset, iş, medya, spor, sanat, sivil toplum dünyasından birçok misafirini ağırlayan Baytar Steakhouse; geçtiğimiz gün yaptığı..

Başarılı Başkan, Baytar Steakhouse’da lezzetle buluştu

Sakarya’nın ilk Steakhouse olma gururunu taşıyan ve hem Showlarıyla hem de birbirinden lezzetli menüsüyle siyaset, iş, medya, spor, sanat, sivil toplum dünyasından birçok misafirini ağırlayan Baytar Steakhouse; geçtiğimiz gün yaptığı başarılı işlerle halkın gönlünde yer etmiş Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı 2’nci şubeleri olan Serdivan’da misafir etti.

Birbirinden lezzetli et menüsü çeşitleriyle Steakhouse kültürünü bir üst noktaya taşıyan ve yapılan Showlarla da misafirlerini bir hayli şaşırtan Baytar Steakhouse birçok ünlü isimle birlikte siyasetçilerinde uğrak noktası haline geldi. Başarılı Başkan Murat Kaya’yı ağırlayan Chef Enes Baytar ve Chef Emre Baytar misafirlerini bir lezzet yolculuğuna çıkartırken, Showlarıyla da büyüledi.

Etin marifetli elleriyle bambaşka bir lezzet pınarına dönüştüğü ünlü Chef Enes Baytar ve Chef Emre Baytar Başkan Kaya’yı ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirttiklerini söyleyerek kendilerine geldikleri için teşekkür ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL