Güncel

Babaoğlu misafirleri ile Baytar’daydı

Hendek İlçesi’nin. Başarılı Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu; misafirlerini, Serdivan İlçesinde de hizmete girecek olan Ferizli İlçesi’ndeki Sakarya’nın önde gelen mekanlarından Baytar Steakhouse’ta ağırladı. Toplantı, ziyaret, misafir ağırlama derken yoğun bir..

Babaoğlu misafirleri ile Baytar’daydı
  1. Hendek İlçesi’nin. Başarılı Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu; misafirlerini, Serdivan İlçesinde de hizmete girecek olan Ferizli İlçesi’ndeki Sakarya’nın önde gelen mekanlarından Baytar Steakhouse’ta ağırladı.

Toplantı, ziyaret, misafir ağırlama derken yoğun bir çalışma temposu içinde olan Hendek Belediyesi’nin sevilen ve çalışkan Başkanı Turgut Babaoğlu; misafirleri ile birlikte önceki akşam Enes Baytar’ın işletmeciliği yaptığı Ferizli İlçesi’ndeki Baytar Et Dünyası Kasap Steakhouse’u ziyaret ederek, leziz yemeklerin tadına baktı. İşletme Sahibi Şef Enes Baytar ve kardeşi Şef Emre Can Baytar tarafından en güzel ve kusursuz şekilde ağırlanan Başkan Turgut Babaoğlu ve misafirleri, yakında Serdivan Şubesi’ni açacak olan Baytar Steakhouse’nun Sakarya’ya ayrı bir ivme kazandıracağını söyledi. Baytar, Başkan Babaoğlu’na Hendek İlçesi’nde de bir şube açacaklarının müjdesini verdi…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL