Güncel

Azman ve Ekibi; başkanları ziyaret etti

Sakarya Genç Düşünce Platformu Başkanı ve Sivil Toplum Hareketi Sakarya İl Başkanı Erkan Azman; beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte; Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç..

Azman ve Ekibi; başkanları ziyaret etti

Sakarya Genç Düşünce Platformu Başkanı ve Sivil Toplum Hareketi Sakarya İl Başkanı Erkan Azman; beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte; Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’i makamında ziyaret ederek; çalışmaları hakkında bilgi verdi.

“Sakarya’dan Türkiye’ye açılan Gençlik Hareketi” sloganı ile çalışmalarına başlayan Erkan Azman Başkanlığı’ndaki Sakarya Genç Düşünce Platformu; Yönetim Kurulu Üyeleri; gün içinde yaptıkları Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ziyaretinde, Sakarya’da yapılacak çalışmalara destek sözü verdi.

IŞIKSU: “Adapazarı’mıza katkı sağlayacak tüm çalışmalarda, yanındayız”
Gençleri ağırlamaktan dolayı mutluluğunu dile getiren Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu; “Adapazarı’mıza katkı sağlayacak tüm çalışmalarda yer almaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu vesileyle bizi ziyarete gelen Genç Düşünce Platformu Başkanı Erkan Azman ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” dedi.

KILIÇ: “Gençlerimiz şehrimiz geleceğinde önemli bir etken”
Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ise “Gençlerimiz şehrimiz geleceğinde önemli bir etken, bu sebepten dolayı onların fikirleri ve projeleri bizler için gerçekten çok önemli. Çıkmış oldukları bu yolda sayın başkan ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi.

TEVER:” Gençlerimiz projeleriyle Sakarya’mızın güzelliğine güzellikler katacaktır”
Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ise “Başkan Erkan Azman ve yönetiminin yapmış olduğu nazik ziyaretten ötürü teşekkür ediyorum. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum. İnanıyorum ki Genç düşünce Platformu’nun üreteceği projeler ile Sakarya’mızın güzelliğine güzellikler katacaktır” dedi.

 

AZMAN: “Sakarya’nın gelişimine katkı sağlayacak her türlü projenin yanındayız”
Sakarya Genç Düşünce Platformu Başkanı ve Sivil Toplum Hareketi Sakarya il Başkanı Erkan Azman; “Bugün yönetim kurulum ile birlikte şehrimizin değerli yöneticilerini ziyaret ettik. Kendilerine çalışmalarında başarılar dileyerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Sakarya’nın gelişimine katkı sağlayacak her türlü projenin yanındayız ve destekçisiyiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL