Ekonomi

AYGÜNEŞ: “Dilerim ve umarım ki üretim ve ticaret geçen yıla göre çok daha ileri seviyelerde olumlu bir şekilde gelişim kaydeder”

Aygüneş Solar Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Selman Aygüneş; 2020 yılının bir çok sektör başta olmak üzere ülke ve dünyamızı olumsuz şekilde etkilediğini belirterek, yeni yıl için açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamasında..

AYGÜNEŞ: “Dilerim ve umarım ki üretim ve ticaret geçen yıla göre çok daha ileri seviyelerde olumlu bir şekilde gelişim kaydeder”

Aygüneş Solar Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Selman Aygüneş; 2020 yılının bir çok sektör başta olmak üzere ülke ve dünyamızı olumsuz şekilde etkilediğini belirterek, yeni yıl için açıklamalarda bulundu.

Yaptığı açıklamasında 2020 yılında yaşanan tüm olumsuz olayların geride kalması temennisinde bulunan Selman Aygüneş; “Hepimiz için çok zor bir yıl oldu. Maddi, manevi, ruhen ve bedenen çok yıprandık ve değerlerimizi kaybettiğimiz üzücü ve kahredici zamanlar yaşadık. Tüm bunlardan ders çıkartmalı ve önümüzdeki yıl olan 2021 yılında sağlıklı ve tedbirli adımlar atmalıyız. Dilerim ve umarım ki üretim ve ticaret geçen yıla göre çok çok daha ileri seviyelerde olumlu bir şekilde gelişim kaydeder. Tüm hemşehrilerimiz başta olmak üzere, 2021 yılının hayırlara vesile olmasını, sağlık, esenlik ve huzur dolu geçmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL