Spor

Aygündüz’den Topal’a hayırlı olsun ziyareti

Anayasa Mahkemesi bünyesinde 17 Aralık 2020 tarihinde yapılan seçimin ardından, Uyuşmazlık Mahkemesi Başkanvekili görevine layık görülen Muammer Topal’a makamında yeni görevinde başarılarının devamı niteliğinde tebrik ziyaretleri sürüyor. Dünya Gençlik ve..

Aygündüz’den Topal’a hayırlı olsun ziyareti

Anayasa Mahkemesi bünyesinde 17 Aralık 2020 tarihinde yapılan seçimin ardından, Uyuşmazlık Mahkemesi Başkanvekili görevine layık görülen Muammer Topal’a makamında yeni görevinde başarılarının devamı niteliğinde tebrik ziyaretleri sürüyor.

Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker AYGÜNDÜZ; Kamu Yönetimi Araştırma Derneği (KAYAD) Genel Başkanı aynı zamanda TSE Rehberlik ve Denetim Kurulu Başkanlığı Başdenetçisi Özgür ŞAHİN ve Kamu Yönetimi Araştırma Derneği (KAYAD) Genel Başkan Yardımcısı Murat GÜREL ile birlikte, Uyuşmazlık Mahkemesi Başkanvekili Muammer TOPAL‘a makamında ziyaret ederek “hayırlı ve uğurlu olsun” dileklerinde bulundu. Bir Sakarya’lı olarak gururlandıklarını ifade eden Başkan Türker Aygündüz; Hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sayın Muammer Topal beyefendiyi Başkanvekilliği görevine seçilmesinden dolayı kutluyoruz. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah. Göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakalarından dolayı da kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL