Güncel

AYGÜNDÜZ’den Regaip Kandili mesajı

Kısa adı DGSKON olan Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Aygündüz; Regaip Kandili nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. Aygündüz mesajında şunları söyledi: “Bereket ve maneviyat mevsimi olarak nitelendirdiğimiz. Mübarek..

AYGÜNDÜZ’den Regaip Kandili mesajı

Kısa adı DGSKON olan Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Aygündüz; Regaip Kandili nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Aygündüz mesajında şunları söyledi: “Bereket ve maneviyat mevsimi olarak nitelendirdiğimiz. Mübarek Üç Aylara girmiş bulunmaktayız. Allah’ın rahmetinin üzerimize manevi bir sağanak gibi yağdığı, lütuf ve kereminin bizleri kuşattığı, Mübarek Üç Ayların manevi ikliminin ilk esintisi Regaip kandilini idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Unutulmamalıdır ki bu aylar içinde rahmet, mağfiret ve bereket kapılarının ardına kadar açık olması inananlar adına eşsiz bir fırsattır. Regaip Kandili Allah’ın insanlara lütuf ve inayetinin bol bol ihsan edildiği özel bir gecedir. Bu gece, yapılan duaların Yüce Mevla’ya sunulduğu ve onun rahmetinden af ve mağfiret dilenildiği, barış ve kardeşlik duygularının pekiştirildiği, umut, huzur ve adeta bir müjde gecesidir. Bu Mübarek gün ve geceleri fırsat bilerek gönlümüzü herkese açmalı, kardeşlik hislerimizi güçlendirmeli, birlik ve beraberliğimizi korumak için çaba harcamalıyız.” DGSKON Genel Başkanı Türker Aygündüz; mesajında; “Bu duygu ve düşüncelerle, Başta ülkemiz olmak üzere, tüm İslam Aleminin Regaip Kandili’ni ve Mübarek Üç Aylarını tebrik ediyor, bu mübarek gün ve gecelerin, Ülkemize, ve Tüm insanlığa rahmet, bereket ve huzur getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Sağlıcakla” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL