Spor

AYGÜNDÜZ: “Sıkıntılı salgın döneminin sonuna yaklaştığımızı umut ediyoruz”

Kısa adı DGSK olan Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Aygündüz; 2021 yılına girerken umut dolu olduklarını belirterek yeni yıl için değerlendirme ve güzel temenniler de bulundu. Dünya..

AYGÜNDÜZ: “Sıkıntılı salgın döneminin sonuna yaklaştığımızı umut ediyoruz”

Kısa adı DGSK olan Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Aygündüz; 2021 yılına girerken umut dolu olduklarını belirterek yeni yıl için değerlendirme ve güzel temenniler de bulundu.

Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Aygündüz açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Tüm insanlık için hayli meşakkatli geçen 2020 yılı sona ererken yeni bir yıla girmenin heyecanını milletimizle paylaşıyor; umutların çoğaldığı, sevinçlerin arttığı, sağlık ve huzur içinde geçirilecek yeni bir yıl diliyorum. Sonuna yaklaştığımızı umut ettiğimiz bu sıkıntılı salgın dönemini, serinkanlı ve duyarlı bir sorumluluk bilinciyle daha ihtiyatlı, mesafeli geçirmek ve bu zorlu süreçten en kısa sürede çıkabilme gayretindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılınızı kutluyor, 2021 yılının Ülkemize, Milletimize ve tüm Dünyaya başta sağlık, huzur, refah ve barış getirmesini temenni ediyorum. Saygı ve sevgilerimizle…”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL