Siyaset

Avcı’dan Milli Siyaset Akademisi açıklaması

Avcı’dan Milli Siyaset Akademisi açıklaması

Yeniden Refah Partisi Milli Siyaset Akademisi komisyon üyesi İsmail Avcı, 27-28-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan 3. Dönem Milli Siyaset Akademisi Programı hakkında bilgi verdi.

Kimler Katılabilir?

Milli Siyaset Akademisi komisyon üyesi İsmail Avcı’dan elde edilen bilgilere göre 3’ncüsü düzenlenecek olan Milli Siyaset Akademisi Programı 27 – 29 Mayıs tarihleri arasında Antalya’nın Alanya İlçesinde düzenlenecek. Mili Siyaset Akademisinin düzenlendiği eğitim programlarının organizasyonunda komisyon üyesi olarak görev yapan Avcı yaptığı açıklamada programa katılmak isteyenlerin başvurularını 20.05.2022 tarihine kadar Milli Siyaset Akademisi’nin www.millisiyasetakademisi.com adresi üzerindeki Online Başvuru linkinden yapabileceklerini ifade ederek , “ Küresel siyasete ve ekonomik dinamiklere ilgi duyan, kişisel gelişimini önemseyen, 18 yaşını doldurmuş herkes bu programa katılabilecektir” dedi BAŞARI BELGESİ VERİLECEK Katılımcılar, aldıkları derslerden program sonunda sınava tabi tutulacaklar ve başarılı olan katılımcılara Sosyal Politika ve Davranış Bilimleri (Social policy and behavioral sciences) sertifikası ile Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan imzalı başarı belgesi verilecek.

Milli Siyaset Akademisi’ne Nasıl Kayıt Olunur? 

Avcı yaptığı açıklamada, “ 3. Dönem Milli Siyaset Akademisi’ne 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. Eğitim programına katılabilmek için katılımcıların 20 Mayıs 2022 tarihine kadar www.millisiyasetakademisi.com adresi üzerinden online olarak başvuru yapmaları gerekmektedir. Online Başvuru yapacak katılımcıların; web sayfasında detayları olan program ücretini YENİDEN REFAH PARTİSİ – Vakıfbank Balgat Şubesi – İBAN : TR16 0001 5001 5800 7312 8638 95 Nolu bağış hesabına yaparak kayıtlarını oluşturabilecekler” dedi.

Dersleri kim verecek? 

Milli Siyaset Akademisi’nde verilecek derslere de değinen Avcı: ” Milli Siyaset Akademisi Eğitim Kampı’nda dersleri verecek isimler de netleşti. Buna göre, NEDEN SİYASET dersini DR. FATİH ERBAKAN; MANEVİ DEĞERLERİMİZ dersini DR. İHSAN ŞENOCAK; ULUSLARARASI İLİŞKİLER VE KIBRIS SORUNU dersini KIBRIS MECLİS BAŞKANI ZORLU TÖRE; SPORCU AHLAKI VE SPOR’UN GENÇLER ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ dersini PROFESYONEL FUTBOLCU JACQUES FATY 19 GRUP SPOR DİREKTÖRÜ MEHMET UZUN ve ADİL DÜZEN dersini DOÇ. DR. SÜLEYMAN AKDEMİR verecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL