Siyaset

ASKON CHP’Yİ Ağırladı

Gündem İhracatçılar Birliği Anadolu Aslanları İş adamları Derneği Sakarya Şubesi,  CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Ziyarette ülke gündeminin yanı sıra kurulması planlanan İhracatçılar birliği görüşüldü..

ASKON CHP’Yİ Ağırladı

Gündem İhracatçılar Birliği

Anadolu Aslanları İş adamları Derneği Sakarya Şubesi,  CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Ziyarette ülke gündeminin yanı sıra kurulması planlanan İhracatçılar birliği görüşüldü

Anadolu Aslanları İş adamları Derneği (ASKON) Sakarya Şube Başkanı Engin Tumbaz CHP heyetini ağırladı. Ziyarete CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Korona virüs döneminde yaşananların konuşulduğu ziyaretin ana gündemini bölgesel İhracatçılar Birliği oluşturdu.

ASKON Sakarya Şube Başkanı Engin Tumbaz, Zonguldak, Bartın, Bolu, Düzce ve Bilecik illerini de kapsaması planlanan İhracatçılar Birliği hakkında CHP İl Başkanı Ecevit Keleş’e bilgiler verdi. Başkan Tumbaz, Sakarya’nın ihracatta önemli avantajları olduğunu belirterek “SATSO öncülüğünde diğer ekonomik tabanlı sivil toplum kuruluşlarıyla bunun çalışması yürütülüyor. Büyüyen ve gelişen Sakarya için bu durum avantajlı durumu daha da avantajlı kılacaktır” dedi.

ASKON Sakarya Şube Başkanı Engin Tumbaz, CHP heyetine ziyaretleri için teşekkür etti.CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduğunu söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL