Siyaset Spor

ASKF’den yeni seçilen AK Parti İl ve Erenler ilçe başkanlarına ziyaret 

ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti İl Başkanlığı‘na tekrar seçilen Yunus Tever ve AK Parti Erenler İlçe Başkanlığı‘na seçilen Erdal Köse’ye tebrik ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaretlerde..

ASKF’den yeni seçilen AK Parti İl ve Erenler ilçe başkanlarına ziyaret 
ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti İl Başkanlığı‘na tekrar seçilen Yunus Tever ve AK Parti Erenler İlçe Başkanlığı‘na seçilen Erdal Köse’ye tebrik ziyareti gerçekleştirdi.
Ziyaretlerde Başkan Yaşar Zımba ile birlikte, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, Başkan vekilleri, Recep Odabaş, Hasan Özkan, yönetim kurulu üyeleri Selçuk Kurt, Ali Palas, Necmettin Koçak, Mehmet Bilgin, Yahya Berk, Adem Turan, Uğur Kobaş katıldı. İl Başkanı Yunus Tever misafirlerini, Teşkilat Başkanı M. Erkut Aşoğlu, Erenler İlçe başkanı Erdal Köse misafirlerini, Kadın Kolları Başkanı İlknur Armağan, yönetim kurulu üyeleri Bektemir Beşli, Rahmi Yeşil, Taner Demir, Çağlar Çiçek, Naziye Pekdemir ile karşıladı.
ASKF başkanı Yaşar Zımba yaptığı açıklamada “İl başkanı Yunus Tever kardeşimi ziyaret ederek, kulüplerimizin genel durumlarını tekrar istişare etme olanağı bulduk. İl başkanı herzaman ki gibi bizler ile yakından ilgilendi. Kulüplerimizin sorunlarını yetkili mercilere ulaştırmak için yardımcı tekrar yardımcı olacak, kendisine teşekkür ederim. Yunus Tever ve Erdal Köse başkanlara bizleri sıcak karşılamaları teşekkür eder, yeni seçildikleri görevleri için tebrik eder, başarılar dilerim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL