Spor

ASKF Başkanı Zımba ve Yardımcısı Kobaş; Ankara’da görüştü…

ASKF Başkanı Yaşar Zımba; beraberindeki Başkan Yardımcısı Uğur Kobaş ile birlikte gittiği Ankara’ya bir dizi temaslarda bulundu. İlk ziyaret 25. Dönem Sakarya Milletvekili olan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan..

ASKF Başkanı Zımba ve Yardımcısı Kobaş; Ankara’da görüştü…

ASKF Başkanı Yaşar Zımba; beraberindeki Başkan Yardımcısı Uğur Kobaş ile birlikte gittiği Ankara’ya bir dizi temaslarda bulundu.

İlk ziyaret 25. Dönem Sakarya Milletvekili olan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali İnci’ye gerçekleştirildi. Ardından sırasıyla MKE Genel Müdürü Sakaryalı Yasin Akdere, Güvenlik- İş Sendikası Genel Başkanı Sakaryalı Ömer Çağrıcı ziyaret etti. Ziyaret ile ilgili açıklamada bulunan ASKF Başkanı Yaşar Zımba “Sakarya lobisi Ankara’da çok güçlü. Siyasilerimiz başta olmak üzere sendika ve sivil toplum genel başkanları ve üst düzey Sakaryalı bürokratlarımız da başarılı bir şekilde ülkemize hizmetlerini yapmaktadırlar. Önceki ziyaretlerde görüşeme olanağı bulamadığımız Güvenlik-İş sendikası genel başkanı Ömer Çağrıcı ve MKE Genel müdürlüğüne atanan eski Karate branşı sporcusu Yasin Akdere, AK Parti yerel yönetimler başkan yardımcılığı görevine atanan Ali İnci başkanı tebrik ederek, başarı dileklerimizi ilettik. Ziyaretleri yetiştiremediğimiz bir kaç genel başkan ve Genel müdür kaldı. Onları da sonraki dönemlerde Pandemi süreci müsade ettikçe ziyaret etmek istiyoruz. Sakarya olarak başarılı çalışmaları ile Ankarada göz dolduran genel başkanlar ve bürokratlar bizim göz bebeğimizdir” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL