Spor

ASKF; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Zımba; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Mesajında; “Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyarak görev..

ASKF; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Zımba; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Mesajında; “Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyarak görev yapan siz gazetecilerin, toplumsal kalkınmada Sakarya’mıza ve ülke ve ülkemizin gelişmesinde önemli yeri vardır” diyen ASKF Başkanı Zımba; “Kamu yararına hizmet yapmakta olan gazeteci arkadaşlarımız, Sakarya’mızın sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesinde önemli katkılar sağlamaktadır. Sakarya’mız ve ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ilkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen siz basın mensuplarımız milletin duygularına tercüman olarak
M. Kemal ATATÜRK’ün dediği gibi bu milletin müşterek sesi olmaya devam etmektedir. Basınımız olarak sizlerin; görevini yaparken hukukun evrensel değerlerine, kişilerin temel hak ve hürriyetlerine saygıyı, Doğru haber verme, tarafsızlık, özel hayata saygı, topluma yol gösterici olamanız bizlere her zaman gurur vermiştir, vermeye de devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle; mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini yerine getirerek kamuoyunun doğru ve tarafsız olarak bilgilendirilmesinde önemli rol oynayan, Sakaryamızın sosyal, kültürel ve ekonomik yönden gelişmesine çalışmalarıyla katkıda bulunan tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar aileleriniz ile birlikte daha nice mutlu, sağlıklı ve başarılı yıllar dilerim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL