Güncel

 ASEM Mobilyacılar sitesinde dualar yapıldı.

2021 yılının ‘Ahi Evran Yılı’ olması sebebi ile “Geçmişe İz Geleceğe Biz” projesi kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Sakarya Gençlik Merkezi Z kuşağı Serdivan temsilci gençleri,  Serdivan İlçe..

 ASEM Mobilyacılar sitesinde dualar yapıldı.

2021 yılının ‘Ahi Evran Yılı’ olması sebebi ile “Geçmişe İz Geleceğe Biz” projesi kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Sakarya Gençlik Merkezi Z kuşağı Serdivan temsilci gençleri,  Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve  Serdivan İlçe Müftülüğü ortaklığında “Ahilik Yılı” kapsamında ASEM Mobilyacılar sitesinde  dualar yapıldı.

Türklerin insanlığa sunduğu özgün bir medeniyet hareketi olarak yüzyıllar önce Anadolu’dan dünyaya yayılan Ahilik, üretime, kaliteye, helal lokmaya dayalı sistemiyle Osmanlı Devleti’nden kalan gönül coğrafyasında birlik ve beraberliğe katkı sunmaya devam ediyor.

‘Ahi Evran Yılı’ kapsamında ASEM Mobilyacılar sitesinde her Pazartesi yapılan duaya eşlik edildi. Duanın ardından İlçe Müftüsü, İlçe MEM Müdürü, Gençlik Merkezi Müdürü ve Z kuşağı Serdivan temsilcisi gençleri  ASEM Mobilyacılar sitesindeki esnaflara ziyarette bulunarak  “Ahilik Yemini” panosu  hediye edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL