Genel Magazin

Arslan Ailesi’ne Tenekeci Ailesi’nden gelin geldi

Sakarya’nın tanınmış kuyumcularından Hakan Tenekeci ve Emel Tenekeci’nin güzeller güzeli kızı Şevval Tenekeci ile AK Parti Sakarya İl Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Ömer Arslan ve..

Arslan Ailesi’ne Tenekeci Ailesi’nden gelin geldi

Sakarya’nın tanınmış kuyumcularından Hakan Tenekeci ve Emel Tenekeci’nin güzeller güzeli kızı Şevval Tenekeci ile AK Parti Sakarya İl Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Ömer Arslan ve Zekiye Arslan çiftinin mimar olan oğlu Orkun Arslan;  Reisoğlu Tesislerinde gerçekleşen Nikâh ve Düğün töreni ile evlenerek Dünya evine girdi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin nikâhını kıydığı Şevval & Orkun Arslan çiftinin nikâh şahitliğini ise; Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci, Sanayi ve Teknoloji eski Bakan Yardımcısı ve TBMM 22 ve 23. dönem Sakarya Milletvekili Doç. Dr. Hasan Ali Çelik, TBMM 22.23. Dönem Sakarya Milletvekili ve Yeni Dünya Vakfı Ankara Şube Denetim Kurulu Başkanı Recep Yıldırım, Eskişehir eski Valisi Özdemir Çakacak, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Söğütlü Belediye Başkanım Koray Oktay Özten, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, SESOB Başkanı Hasan Alişan, SATSO eski Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, İMKON Genel Başkan Yardımcısı, Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalışkan, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, KAMOSB Başkanı Murat Bayrak, Eski Galatasaray ve Milli Takım Antrenörlerinden Hamza Hamzaoğlu yaptı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi daire başkanları, belediye meclis üyeleri, siyasi parti yöneticileri, iş, siyaset, medya, spor, stk, sağlık, milli eğitim, ekonomi, tarım, askeri camiasından tanınmış isimlerin de yer aldığı Şevval & Orkun Arslan çiftinin düğün töreninde cemiyete gelemeyen davetliler ise, gerek telgraf çekerek, gerekse yolladıkları çiçeklerle, düğün alanını adeta çiçek bahçesine çevirdi. Cemiyette ayrıca İş İnsanı Hakan Tenekeci; düğüne teşrif eden eski Galatasaray ve Milli Takım Teknik Direktörlerinden Hamza Hamzaoğlu’na plaket takdim etti. Fotoğraflar: Serkan ÖZAY

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL