Spor

Arifiye’li Boksörler Ringlerde Fırtına Gibi Esti…

Arifiye’li genç sporcular, ringlerde fırtına gibi esti…                 Arifiye’nin başarılı spor kulüplerinden Akburakspor, 25 Haziran’da Uşak’ta düzenlenen iller arası Boks Turnuvasında, Arifiye’yi 14 sporcu ile temsil etti. Turnuva boyunca başarılı..

Arifiye’li Boksörler Ringlerde Fırtına Gibi Esti…

Arifiye’li genç sporcular, ringlerde fırtına gibi esti…

                Arifiye’nin başarılı spor kulüplerinden Akburakspor, 25 Haziran’da Uşak’ta düzenlenen iller arası Boks Turnuvasında, Arifiye’yi 14 sporcu ile temsil etti. Turnuva boyunca başarılı bir performans sergileyen Akburakspor kulübü turnuvadan 11 birincilik ve takım olarak Sakarya birinciliği ile ayrıldı.  Akburakspor kulübü sporcuları; antrenörleri Ferhat Akburak eşliğinde, 30 Haziran Çarşamba günü Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret etti.  Samimi bir ortamda geçen ziyarette, sporcular turnuvada kazandıkları kupayı Arifiye Belediyesine getirerek verdiği destekten dolayı Başkan İsmail Karakullukçu’ya teşekkür etti.

Başkan Karakullukçu yaptığı açıklamada; “Spora ve Sporcuya olan desteğimiz her daim sürecektir. Bugün kazandıkları kupa ve madalyalarla bizleri gururlandıran sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL