Güncel

Arifiye Zabıtasından Fırın Denetimi

Arifiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçe genelinde faaliyet gösteren ekmek fırınlarında ki kontrol ve denetimlerini aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor. Ramazan Ayı’nda vatandaşların sağlıklı ve hijyenik ortamlarda üretilen ürünleri..

Arifiye Zabıtasından Fırın Denetimi

Arifiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçe genelinde faaliyet gösteren ekmek fırınlarında ki kontrol ve denetimlerini aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor.

Ramazan Ayı’nda vatandaşların sağlıklı ve hijyenik ortamlarda üretilen ürünleri tüketmelerini sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdüren Arifiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, fırınlarda ekmek ve pidelerin etiket ve gramaj kontrolleri yapılıyor. Görülen eksikliklerin giderilmesi açısından iş yeri sahiplerine gerekli uyarılar yapılıyor.

Vatandaşın endişesi yok oluyor 

Ramazan Ayı’nın ilçede sorunsuz bir şekilde geçmesi açısından denetimlerin devam ettiğini ifade eden Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, “İnsan odaklı hizmet anlayışımız çerçevesinde halkımızın hijyenik ortamlarda üretilmiş, gramaj kurallarına uygun ekmek, pide ve diğer unlu mamulleri tüketebilmesi amacıyla fırınlarımızı sık sık denetliyoruz.. Özellikle gıda maddeleri konusunda vatandaşların endişelerinin ortadan kalkması amacıyla denetimlerimiz aralıksız olarak devam edecek” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL