Güncel

Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunları İftarda İznik’te Buluştu

Türkiye’nin her yerinden arkadaşları olan Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunlarının 18’nci geleneksel iftar programı İznik DSİ Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi. Pandemi nedeniyle iki yıl ara verilen geleneksel iftar buluşmaları için değişik illerden..

Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunları İftarda İznik’te Buluştu

Türkiye’nin her yerinden arkadaşları olan Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunlarının 18’nci geleneksel iftar programı İznik DSİ Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.

Pandemi nedeniyle iki yıl ara verilen geleneksel iftar buluşmaları için değişik illerden İznik’e gelen mezunlar ve dönemin öğretmenleri bir arada olmanın mutluluğunu yaşadılar. Okul günlerinin özlemle yad edildiği iftar buluşmasına yıllar sonra ilk kez katılan bazı mezunlar bugüne kadar katılmadıkları için üzgün olduklarını ifade ederken, bundan sonra mezun buluşmalarını kaçırmayacaklarını söylediler. İftar yemeği sonrasında geç saatlere kadar çay sohbeti yapan Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunları; 18 yıldır geleneksel iftar programını organize eden Hasan Kuru, İsmail Kardaş ve Muammer Geç arkadaşları ile İznik DSİ Sosyal Tesisleri İşletmecisi Fahrettin Katmer ve tesis çalışanlarına çok teşekkür ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL