Güncel

Arifiye Belediyesinin Kaldırım Çalışmaları Tüm Hızıyla Sürüyor…

Arifiye Belediyesinden 500 Metrelik Kaldırım Çalışması… Arifiye Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin muhtelif noktalarında, kaldırım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor…   Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Aşağı Kirazca Mahallesi Sağlık Caddesi,..

Arifiye Belediyesinin Kaldırım Çalışmaları Tüm Hızıyla Sürüyor…

Arifiye Belediyesinden 500 Metrelik Kaldırım Çalışması…

Arifiye Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin muhtelif noktalarında, kaldırım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor…

 

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Aşağı Kirazca Mahallesi Sağlık Caddesi, Neviye Mahallesi Parka Sokak ve Miraç Caddesinde kaldırım çalışmalarına başlandı.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; “Belediye olarak mahallelerimizde bir taraftan yeni yol açma ve kaldırım çalışmalarını yaparken, bir taraftan da mevcut yol ve kaldırımlarımızı bakımdan geçirip taşıt ve yaya ulaşımına elverişli hale getiriyoruz. Çalışma programımız kapsamında, Neviye Mahallesi Parka Sokak ve Miraç Caddesi, Aşağı Kirazca Mahallesi Sağlık Caddesinde toplam 500 metrelik yeni kaldırım çalışması başlattık. Kısa zamanda çalışmalarımızı tamamlayarak vatandaşlarımızın kullanımına sunacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL