Güncel

Arifiye Belediyesi’nde personele teşekkür belgesi verildi

Arifiye Belediyesi’nde Topograf Ahmet Sedat Kara, Teşekkür Belgesine layık görüldü. Arifiye Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğünde topograf olarak görev yapan Ahmet Sedat Kara’ya başarılı ve gayretli çalışmaları nedeniyle, Başkan, İsmail..

Arifiye Belediyesi’nde personele teşekkür belgesi verildi

Arifiye Belediyesi’nde Topograf Ahmet Sedat Kara, Teşekkür Belgesine layık görüldü.

Arifiye Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğünde topograf olarak görev yapan Ahmet Sedat Kara’ya başarılı ve gayretli çalışmaları nedeniyle, Başkan, İsmail Karakullukçu tarafından Teşekkür Belgesi verildi. Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; ”Pandemi dönemi başta olmak üzere, geçmiş yıllardaki performansı, üstün görev anlayışı ve güler yüzü ile vatandaşlarımıza gayretli bir şekilde hizmet eden ve diğer personellerimize örnek olan İmar ve Şehircilik Müdürlüğü personelimiz Ahmet Sedat Kara’ya çok çok teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.” Dedi.
Teşekkür belgesini Başkan İsmail Karakullukçu’nun elinden alan Ahmet Sedat Kara; teşekkür ederek “Sayın Başkanımızla 2009 yılından bu yana çalışıyoruz. Kendisi, Sakarya’mızın en güler yüzlü Belediye Başkanı. Tüm vatandaşlarımıza karşı güler yüzlü ve ilgili. Bizden de aynı şeyi istiyor. Biz de yasa ve yönetmeliklerin bizlere verdiği yetkileri sonuna kadar kullanarak vatandaşlarımızın imar ile ilgili her türlü işlemini mümkün olan en kısa sürede yapmaya çalışıyoruz. Benim için, bu belgeyi başkanımızın elinden almak büyük bir mutluluk ve motivasyon kaynağı oldu” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL