Eğitim Kültür-Sanat Yaşam

Arif Özsoy, Ses Yarışmasında başarılı olan gençleri ağırladı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Sahne Sırası Sende adlı Ses yarışmasında Marmara 1.’si olan Ahmet Gencer ve Marmara 2.’si olan Mine Çiçek’i ağırladı. Gençlik ve Spor İl..

Arif Özsoy, Ses Yarışmasında başarılı olan gençleri ağırladı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Sahne Sırası Sende adlı Ses yarışmasında Marmara 1.’si olan Ahmet Gencer ve Marmara 2.’si olan Mine Çiçek’i ağırladı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy: ”Gençlik Merkezi üyelerimizden Ahmet Gencer’im Marmara Bölge Birincisi olması ve Mine Çiçek’in ise Marmara Bölge ikincisi olması nedeniyle kendilerini elde ettiği başarılardan dolayı kutluyorum. Sakarya olarak, Spor Hizmetleri, Yurt Hizmetleri ve Gençlik Hizmetleri alanındaki başarılı çalışmalarımız ve gençlerimiz ile Türkiye’de ses getirmeye devam ediyoruz. Gençlerimiz Soysal, Kültürel ve Sanat alanında da Sakarya’nın adını Türkiye’de en iyi şekilde duyuruyor. Bizler de kendilerini bu başarılarından dolayı ödüllendirelim istedik. Geleceğimiz olan gençlerimize güveniyor, daha büyük başarıla imza atacaklarına inanıyoruz.” dedi. Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Yavuz Çangır ve Gençlik Liderlerinin de yer aldığı ziyaret sonrasında Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Ahmet Gencer ve Mine Çiçek’e Yurt Müdürlüklerinde kalan öğrencilerin yaptığı tablolardan hediye ederek başarılarının devamını diledi.
Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Gençler arası Kültür Sanat Yarışmaları Marmara Bölge Finali Edirne’de Online olarak yapılmıştı. Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü bağlı Gençlik Merkezleri adına İlimizi temsilen Edirne’deki Marmara Bölge Finalindeki Sahne Sırası Sende Gençler arası Ses yarışmasına online katılan Ahmet Gencer Türk Müziği Solo Erkek Kategorisinde birinci, Mine Çiçek ise Türk Müziği Solo Kız Kategorisinde ikinci olmuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL